محصولات گروه صنعتی سنتوس

چسب کاشی و سرامیک خمیری سنتوس

چسب کاشی و سرامیک خمیری سنتوس ماده ای مناسب جهت کاهش هزینه عملیات اجرایی جهت چسباندن انواع کاشی، سرامیک، سنگ گچ، انواع چوب، آجر و موزایک بر روی انواع زیر سازی ها و نیز چسباندن کاشی روی کاشی و موزاییک می باشد. چسب سنتوس همگن و انعطاف پذیر بوده و موجب تسریع در روند اجرا می گردد. این چسب محصولی بر پایه رزین های امولوسیونی اکریلیکی و روان کننده و همچنین غلظت دهنده های پودرهای معدنی برای چسباندن کاشی و سرامیک می باشد.

چسب کاشی و سرامیک پودری سنتوس

چسب کاشی پودری بر پایه سیمان تقویت شده با پلیمر می باشد ، با توجه به پلیمرهای استفاده شــده در تولید، چسب کاشی پودری پس از خشک شــدن در برابر رطوبت مقاوم می باشد. چسب کاشی پودری امکان چسبانـدن انواع کاشی و سرامیک بر روی کف و بدنه سالن ها، دیوارهای بتنی و سیمانی و چسباندن کاشی بر روی کاشی را به راحتی فراهم نمــوده ضمن اینکه سطحی نفوذ نا پذیر و مقاوم در برابر رطوبت ایجاد می نمایــد.

چسب بلوک‌های AAC سنتوس

به منظور راحتی نصب و همچنین افزایش کیفیت سیستم های تولیدی بتن هوادار اتوکلاو شده، این ملات (چسب) بلوک تولید می شود. این ملات در کیسه های ۳۰کیلوگرمی به صورت خشک و آماده و با بکارگیری از پیشرفته ترین تکنولوژی روزدنیا و بر اساس دقیق ترین استانداردهای ایران تولید می گردد. فقط به اندازه ۲ – ۳میلیمتر ملات جهت استفاده برای بلوکهای هبلکس مورد نیاز می باشد. این لایه بسیار نازک از هدر رفتن دما جلوگیری و به نصب قطعات سرعت می بخشد

پلاستر سنتوس

پلاستر سنتوس یک اندود پایه سیمانی است که با افزودن مواد پلیمری، خواص چسبندگی و کارایی آن بهبود یافته است. این اندود به صورت یک لایه یا چند لایه نازک جهت استفاده به عنوان آستر دیوار و سقف کاربرد دارد. پلاستر سنتوس را میتوان به صورت دستی و یا با استفاده از پمپ پلاستر برروی سطح پاشش داد. پلاستر سنتوس بر روی کلیه سطوح بتنی،بلوک های سیمانی و سفالی، بلوک بتنی هوادار اتوکلاو شده (AAC) و پلاسترهای سیمانی به کاربرده می شود.

پودر بندکشی سنتوس

درزهای پهن، بین کاشی و سرامیک بیشتر مورد پسند بوده و در صورت استفاده از مصالح مناسب با زیبایی و جلوه خاصی همراه است. پودر بندکشی سنتوس که بر اساس دانش فنی و با دستگاههای تمام اتوماتیک در ایران تولید می شود، محصول به روز دنیاست، که به شکل گسترده مورد استفاده قرار می گیرد. این محصول برای بندکشی (درز بندی) انواع کاشی های سرامیکی، سنگ و آجر نماهای نصب شده بر روی سطوح خشک و مرطوب (دیوار و کف) مناسب می باشد.

چسب کاغذ دیواری سنتوس

چسب کاغذ دیواری سنتوس نوعی پودر سلولزی پلیمری است که در آب قابل حل می باشد و برای چسباندن مواد کاغذی سلولزی استفاده می شود. هنگام استفاده وقت کافی برای قرار دادن کاغذ در محل مناسب دارید.چنانچه در آینده بخواهید کاغذ را از دیوار جدا کنید مشکلی ایجاد نمی کند و براحتی کنده می شود. این چسب براحتی در آب حل می شود. هنگام مصرف چسب را بتدریج به آب اضافه کنید. ترجیحاً از آب ولرم استفاده نمایید.

عایق رطوبتی دو جزئی سنتوس

این عایق یک کامپوزیت بوده که از دو جزء پلیمر و سیمان تشکیل شده است. پلیمر شبه لاستیک و به عنوان آب بند عمل کرده و سیمان حفاظت از پلیمر و چسبندگی به سطح را به عهده دارد. که محیط را بدور از آلودگیهای قیری و ایزوگام آب بند می کند. پلیمر موجود بعد از دریافت آب تشکیل یک لایه آب بند داده و سیمان وظیفه چسبانندگی به سطح زیر کار را به نحو احسن انجام می دهد. سطح نهایی، زبری لازم برای پوشش لایه های بعدی را ایجاد می کند.

ملات بنایی سنتوس

با استفاده از این ملات دیگر نیازی به سفارش سیمان، شن و ماسه بصورت فله نبوده و با کاهش نفرساعت مصرفی،کیفیت تضمین شده خواهد بود. با احترام به حقوق شهروندی با عدم تخلیه ماسه فله در خیایان ترافیک ایجاد نمی کنید و ضمن تمیز ماندن فضای عبوری، از دور ریز مصالح ساختمانی نیز کاسته می شود. ویژگی های چسبندگی و کارایی ملات بنایی سنتوس با افزودنی های پلیمری بهبود یافته که سبب افزایش سرعت اجرا، افزایش چسبندگی و دوام ساختمان های بنایی می گردد.

عایق حرارتی سنتوس

این ملات از ترکیبات سیمان پرتلند، سنگدانه معدنی سبک سنتزی و افزودنی شیمیایی تشکیل شده است. افزودنی موجود باعث پیوستگی و چسبندگی بیشتر به سطح زیر کار و عمرکارایی بالاتر ملات می گردد. عایق حرارتی سنتوس یک ملات پایه سیمانی می باشد که جهت افزایش مقاومت حرارتی دیوارهای اجرا شده با مصالح غیر عایق (دیوارهای ساخته شده با سفال، بلوک های سیمانی، دیوارهای بتنی و آجری) بکار برده می شود.

درباره سنتوس

شرکت دانش محور شیمی آفرین شمس با اتکاء بر تیم فنی، متخصص و جوان خود اقدام به راه اندازی مجموعه­ ای علمی در زمینه توسعه محصولات ساختمانی به خصوص تولید ملات­ های خشک و چسب های ساختمانی مناسب با اقلیم آب و هوایی، رعایت مسائل زیست محیطی و جلب رضایت مصرف کننده نموده است. در حال حاضر محصولات این شرکت با نام تجاری سنتوس (SCENTUS) و با تکیه بر دانش، تجربه و ماشین آلات به روز دنیا و همچنین منطبق بر استانداردهای اروپا تلاش می­کند سهمی از بازار منطقه را پوشش دهد.